Visi Zelta Globuss 2018. gada uzvarētāji un nominācijas | LV.rickylefilm.com
Pasākums

Visi Zelta Globuss 2018. gada uzvarētāji un nominācijas

Visi Zelta Globuss 2018. gada uzvarētāji un nominācijas

Zelta Globusi 2018: Pilna uzvarētāji saraksts

Un Golden Globe iet.

Tas bija milzīgs nakts cast un veidotāji of Big Little Lies, roku darbs stāsts un nāk no vecuma filmas Lady Bird kurš uzvarēja liels pie 75. Gada Golden Globe Awards hosted Seth Meyers. Nicole Kidman, Saoirse Ronan un Elizabete Mosa devās mājās savus gongi saviem cienījamākajiem kategorijās, savukārt Sterling K Brauns kļuva par pirmo melnādaino aktieris uzvarēt Best aktieris TV Series, drāmas piešķiršanas.

Skatiet pilnu sarakstu ar uzvarētājiem zemāk:

Best Motion Picture (Drāma)

Call Me pēc Jūsu vārds
Denkerkas
The Post
No ūdens Shape
Trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri - WINNER

Best Motion Picture (Musical / Komēdija)

Katastrofas Mākslinieks
Get Out
The Greatest šovmenis
I, Tonya
Lady Bird - WINNER

Best Motion Picture (Animated)

The Boss Baby
apgādnieka
Ferdinand
Coco - WINNER
Loving Vincent [/ i]

Labākais aktieris kinofilmā (Drāma)

Timothée Chalamet, Call Me ar savu vārdu,
Daniel Day-Lewis, Phantom Vītnes
Tom Hanks, The Post
Gary Oldman, vistumšākajā stundā - WINNER
Denzel Washington, romiešu J. Izraēlu, Esq.

Labākā aktrise kinofilmā (Drāma)

Jessica Chastain, Lienes spēle
Sally Hawkins, ūdens Shape
Frances McDormand, Trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri - WINNER
Meryl Streep, The Post
Michelle Williams, visu naudu pasaulē

Labākais aktieris kinofilmā (Musical / Komēdija)

Steve Carell, kauja dzimumiem
Ansel Elgort, Baby Driver
James Franco, katastrofas Artist - WINNER
Hugh Jackman, The Greatest šovmenis
Daniel Kaluuya, Get Out

Labākā aktrise kinofilmā (Musical / Komēdija)

Džūdija Denča, Victoria & Abdul
Margot Robbie, es, Tonya
Saoirse Ronan, Lady Bird - WINNER
Emma Stone, kauja dzimumiem
Helen Mirren, The Leisure meklētājam

Labākais aktieris kinofilmā

Vilems Defo, Florida Project
Armie Hammer, Call Me ar savu nosaukumu
Richard Jenkins, ūdens Shape
Christopher Plummer, visa nauda Pasaules
Sam Rockwell Trīs stendi Outside ebbing, Misūri - WINNER

Labākā otrā plāna aktrise kinofilmā

Mary J. Blige, Mudbound
Hong Chau, racionalizāciju
Allison Janney, I, Tonya - WINNER
Laurie Metcalf, Lady Bird
Octavia Spencer, ūdens Shape

Labākais režisors (Motion Picture)

Guillermo del Toro, The Water Shape - WINNER
Martin McDonagh, Trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri
Christopher Nolan, Denkerkas
Ridlija Skota, visa nauda Pasaules
Stīvens Spīlbergs, The Post

Labākais scenārijs (Motion Picture)

Shape Ūdens
Lady Bird
Post
Trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri - WINNER
Lienes spēle

Best Original Score (Motion Picture)

Trīs Vides reklāma Ārpus ebbing, Misūri
Ar Ūdens Shape - WINNER
Phantom Thread
The Post
Dunkirk

Labākā Ārzemju filma

Fantastic sieviete
Pirmais Viņi nogalināja manu Tēvu
In Fade - WINNER
mīlestības
kvadrāts

Labākā oriģinālā dziesma (Motion Picture)

"Sākums", Ferdinand
'Mighty Upe ", Mudbound
" Atcerēties mani "Coco
" Star ", The Star
" This Is Me ", The Greatest izstādes
- WINNER

Best Television Series (Drāma)

Crown
Troņu spēle
The kalpones Tale - WINNER
Stranger Things
Tas mums

Best Television Series (Comedy)

Black-ish
brīnišķīgu misis Maisel - WINNER
maģistra Nav
SMILF
Will & Grace

Labākais televīzijas Performance ko aktieris (Musical / Komēdija)

Anthony Anderson, Black-ish
Aziz Ansari, maģistra Nav - WINNER
Kevin Bacon, I Love Dick
William H. Macy, bezkaunīgs
Ēriks McCormack, Will & Grace

Labākais televīzijas Performance ar aktrise (Musical / Komēdija)

Pamela Adlon, Labāka Things
Alison Brie, Glow
Issa Rae, Nedrošs
Rachel Brosnahan, brīnišķīgs kundze Maisel - WINNER
Frankie Shaw, SMILF

Best Television Performance dalībnieks (Drāma)

Sterling K. Brauns, tas ir ar mums - WINNER
Freddie Highmore, Good Doctor
Bob Odenkirk, labāk Call Sauls
Liev Schreiber, Ray Donovan
Jason Bateman, Ozark

Best Television Performance ar aktrise (Drāma)

Caitriona Balfe, Outlander
Claire Foy, The Crown
Maggie Gyllenhaal, The divnieks
Katherine Langford 13 iemesli kāpēc
Elisabeth Moss, The kalpone Tale - WINNER

Labākais televīzijas Performance ko aktieris (Limited sērija)

Roberts De Niro, The Meli Wizard
Jude Law, The Young Pāvests
Kyle MacLachlan, Twin Peaks
Ewan McGregor, Fargo - WINNER
Geoffrey Rush, Genius

Labākais televīzijas Performance ar aktrise (Limited sērija)

Jessica Biel, The Sinner
Nicole Kidman, Big Little Meli - WINNER
Jessica Lange, naids: Bette un Joan
Susan Sarandon, naids: Bette un Joan
Reese Witherspoon, Big Little Meli

Labākais aktieris (Television)

Alfred Molina, naids: Bette un Joan
Aleksandrs Skarsgård, Big Little Meli - WINNER
David Thewlis, Fargo
David Harbour, Stranger Things
Christian Slater, Mr Robot

Labākā otrā plāna aktrise (Television)

Laura Dern, Big Little Lies

- WINNER
Ann Dowd, The kalpone Tale
Chrissy Metz, tas ir mums
Michelle Pfeiffer, The Meli Wizard
Šeilīna Vudlija, Big Little meli

Labākais televīzijas Limited Series vai Motion Picture Made Televīzijas

Big Little Meli - WINNER
Fargo
naids: Bette un Joan
grēcinieku
Top of the Lake: China Girl

Zelta Globusi 2018: Katru mati un grims izskatās jums ir nepieciešams, lai redzētu