BAFTA 2018 pilnas nominācijas un uzvarētāju saraksts | LV.rickylefilm.com
Pasākums

BAFTA 2018 pilnas nominācijas un uzvarētāju saraksts

BAFTA 2018 pilnas nominācijas un uzvarētāju saraksts

BAFTA 2018 uzvarētāji atklāja

Trīs Vides reklāma Ārpus ebbing, Missouri sakopta.

Tas bija milzīgs nakts 2018. Gada BAFTA balvu trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri, ņemot prom uzvar Labākā filma, izcilu britu filmu, labāko oriģinālo scenāriju un Labākais aktieris un Labākā Leading aktrise par cast locekļi Sam Rockwell un Frances McDormand.

Hosted by Pilnīgi Fabulous zvaigzne Joanna Lumley, vakarā arī ieraudzīja milzīgu uzvaru britu aktieris Daniels Kaluuya, kas piešķirti saskaņā EE uzlecošā zvaigzne par viņa lomu izkļūt.

Skatiet pilnu sarakstu ar uzvarētājiem zemāk:

Labākā filma

Call Me By Your Name
vistumšākajā stundā
Denkerkas
forma Ūdens
Trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri - WINNER

Izcila Britu filmu

Darkest stundu
Staļina nāves
Dieva paša valstī
Lady Macbeth
Paddington 2
Trīs stendus Ārpus ebbing, Misūri - uzvarētājs

Labākais režisors

Blade Runner 2049 - Denis Villeneuve
Call Me By Your Name - Luca Guadagnino
Denkerkas - Christopher Nolan
Shape Of Ūdens - Guillermo del Toro - WINNER
trīs stendus Ārpus ebbing, Misūri - Martin McDonagh

Labākā vadošais aktrise

Annette labdabīgie - Filmu Stars Nelietojiet Die In Liverpool
Frances McDormand - trīs Panno Āra ebbing, Misūri - WINNER
Margot Robbie - I, Tonya
Sally Hawkins - formas Ūdens
Saoirse Ronan - Lady Bird

Labākais vadošais aktieris

Daniels Dejs-Luiss - Phantom Thread
Daniel Kaluuya - Get Out
Gary Oldman - Darkest stundu - WINNER
Jamie Bell - Filmu Stars Nelietojiet Die In Liverpool
Timothee Chalamet - Call Me By Your Name

Labākā otrā plāna aktrise

Allison Janney - Es, Tonya - WINNER
Kristin Scott Thomas - Darkest stundu
Laurie Metcalf - Lady Bird
Lesley Manville - Phantom Thread
Octavia Spencer - forma Water

Labākais aktieris

Christopher Plummer - visu naudu pasaulē
Hugh Grant - Paddington 2
Sam Rockwell - trīs stendus Ārpus ebbing, Misūri - WINNER
Vilems Defo - Florida Project
Woody Harrelson - trīs stendus Ārpus ebbing, Misūri

EE Rising Star Award (sabiedrība balsoja par)

Daniel Kaluuya - WINNER
Florence Pugh
Džošs O'Connor
Tessa Thompson
Timothee Chalamet

Izcila debija britu rakstnieks, režisors un producents

Vampīrs
Es neesmu ragana - WINNER
Jawbone
Karaliste mums
Lady Macbeth

Nofilmējiet ne angļu valodā

Elle
Vispirms viņi nogalināja mans tēvs
The kalpone - WINNER
LOVELESS
pardeveju

Labākā dokumentālā

City Of Ghosts
I Am Not Your Negro - WINNER
Icarus
Neērtā turpinājums
Jane

Labākā animācijas filma

Coco - WINNER
Loving Vincent
Manu dzīvi kā cukini

Labākais oriģinālais scenārijs

Get Out
I Tonya
Lady Bird
Shape ūdens
Trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri - WINNER

Labākais adaptētais scenārijs

Call Me By Your Name - WINNER
Staļina nāves
Film Stars Nelietojiet Die Liverpūlē
Molly Game
Paddington 2

Best Original Music

Blade Runner 2049 - Benjamin Wallfisch, Hans Zimmer
Darkest stundu - Dario Marianelli
Dunkirk - Hans Zimmer
Phantom Tēma - Jonny Greenwood
Shape Of Water - Alexandre Desplat - WINNER

Best Kinematogrāfija

Blade Runner 2049 - Roger Deakins - WINNER
Darkest stundu - Bruno Delbonnel
Dunkirk - Hoyte van Hoytema
No ūdens Shape - Dan Laustsen
Trīs stendi Ārpus ebbing, Misūri - Ben Davis

Best rediģēšana

Baby Driver - Jonathan Amos, Paul Machliss - WINNER
Blade Runner 2049 - Joe Walker
Dunkirk - Lee Smith
Shape Of Water - Sidney Wolinsky
trīs stendus Ārpus ebbing, Misūri - Jon Gregory

Labākais ražošana un dizains

Skaistums un zvērs - Sarah Greenwood, Keitija Spencer
Blade Runner 2049 - Dennis Gassner, Alessandra Querzola
Darkest stundu - Sarah Greenwood, Katie Spencer
Dunkirk - Nathan Crowley, Gary Fettis
Shape Of Water - Paul Austerberry, Jeff Melvin, Shane Vieau - WINNER

Labākais kostīmu dizains

Skaistums un zvērs - Jacqueline Durran
Darkest stundu - Jacqueline Durran
I Tonya - Jennifer Johnson
Phantom Tēma - Mark Tilti - WINNER
Shape Of Water - Luis Sequeira

Labākais grims un matu

Blade Runner 2049 - Donald Mowat, Kerry Brīdināt
vistumšākajā stundā - David Malinowski, Ivana Primorac, Lucy Sibbick, Kazuhiro Tsuji -
WINNER
I Tonya - Deborah La Mia Denaver, Adruitha Lee
Victoria & Abdul - Daniel Phillips
Wonder - Naomi Bakstad, Roberts Pandini , Arjen Tuiten

Best Sound

Baby Driver - Tim Cavagin, Mary H. Ellis, Julian Slater
Blade Runner 2049 - Ron Bartlett, Doug Hemphill, Marks Mangini, Mac Ruth
Dunkirk - Ričards King, Gregg Landaker, Gary A. Rizzo Mark Weingarten - WINNER
formu Ūdens - Christian Cooke, Glen Gauthier, Nathan Robitaille, Brad Zoern
Star Wars: The Last Jedi - Ren Klyce, David Parker, Michael Semanick, Stjuarts Vilsons, Metjū Wood

Best Special vizuālie efekti

Blade Runner 2049 - WINNER
Dunkirk
Shape Of Water
Star Wars: The Last Jedi
karš planētai Of The Apes

Britu īsa animācijas

Jums ir sirds
Mamoon
Poles Apart - uzvarētājs

Britu īsfilma

Aamir
Cowboy Dave - uzvarētājs
A Slīkšana Man
Darba
Wren Boys