Celebrity aplauzums izpildītājiem Instagram | LV.rickylefilm.com
Aplauzums

Celebrity aplauzums izpildītājiem Instagram

Celebrity aplauzums izpildītājiem Instagram

Celebrity grima mākslinieki, jums vajadzētu sekot uz Instagram šo balvas sezonā

Balvas sezona rit pilnā sparā, un ar lielāku uzmanību uz ceremoniju, nekā jebkad agrāk, mēs esam līks.

Kurš uzvar lielās balvas?
Kurš padarot badass runas, kas padarīs žokļi kritums un dūres sūkņa?
Kurš valkā dizainera kleitu no divām sezonām nākotnē (nē, mēs nesaprotam, kā tas darbojas, vai nu)?

Un, galvenais (mums vismaz!), Kurš ir šūpošanas visvairāk lustworthy grims izskatās?

Lai būtu pirmais, kas zina, izpildiet šos grima māksliniekiem, ka slavenības uztur no ātruma iezvanes par Golden globusi, Oskaru, SAG Awards, vai jūs zināt, tikai popping par pinti piena (jo nekad nevar zināt, kur tie viltīga krūtis var pop up).

Grima mākslinieks: Emīlijas Cheng @emilychengmakeup
Celebrity klienti: Yara Shahidi, Ashley Graham
preču zīmju izskatu: Bold sievišķību

Grima mākslinieks: Daniel Martin @danielmartin
slavenība klientiem: Elisabeth Moss, Greta Gerwig
preču zīmju izskatu: A 10/10 nevainojamu bāzes

Grima mākslinieks: Pati Dubroff @patidubroff
Celebrity klienti: Margot Robbie, Natalie Portman
preču zīmju izskatu: Pretty ar malu

Grima mākslinieks: Kara Yoshimoto Bua @karayoshimotobua
Celebrity klienti: Saoirse Ronan, Jessica Biel
preču zīmju izskatu: Atjaunots vecās skolas Glamour

Grima mākslinieks: Quinn Mērfija @quinnmurphy
Celebrity klienti: Alison Brie, Dakota Fanning
preču zīmju izskatu: izcelties, diakritiskajām funkcijas

Grima mākslinieks: Tyron Machhausen @tyronmachhausen
Celebrity klienti: Jessica Chastain, Naomi Watts
preču zīmju izskats: Classic un tīrs

Grima mākslinieks: Mary Phillips @maryphillips
slavenība klientiem: Olivia Munn, Hailee Steinfeld
preču zīmju izskats: mirdzoša āda, kopts uzacis

Grima mākslinieks: Hung Vanngo @hungvanngo
Celebrity klienti: Emīlija Ratajkowski, Kate Bosworth
preču zīmju izskats: Smokin 'karsts

Grima mākslinieks: Patrick Ta @patrickta
Celebrity klienti: Chrissy TEIGEN, Gigi Hadida
preču zīmju izskatu: Killer kontūras

Grima mākslinieks: Džordžija Eisdell @georgieeisdell
slavenība klientiem: Claire Foy, Sophie Turner
preču zīmju izskatu: spilgti un treknrakstā lūpas

Grima mākslinieks: Gianpaolo Ceciliato @gpcbeauty
Celebrity klienti: Millie Bobby Brown, Emma Roberts
preču zīmju izskatu: Classic ar vērpjot

Grima mākslinieks: Kira Nasrat @kiranasrat
slavenība klientiem: Natālija Dyer, Džesika Alba
preču zīmju izskats: Fresh āda, babydoll acis

Grima mākslinieks: Molly Stern @mollyrstern
Celebrity klienti: Reese Witherspoon, Cara Delevingne
preču zīmju izskatu: Mazāk ir vairāk